«Удивительные люди». Владимир Шкультети. Полиглот

Vážení priatelia,
takými ľuďmi by sa mala chváliť naša RTVS a nie s tzv. „celebritami, že kto s kým kedy, kde a za koľko“.
Od ruskej TV sa musíme dozvedieť o takom svetovo geniálnom a jazykovo múdrom Slovákovi.
Šírte to do celého sveta.
Bude potrebné, aby sa to dozvedeli aj Šebej, Havran, Hríb, Soltész a im podobní, ktorí očierňujú Slovákov a Slovenský národ.

Link

Смотрите 1 выпуск 2 сезона шоу „Удивительные люди“ на телеканале Россия 1 от 03.09.2017. После колоссального успеха первого сезона #УдивительныеЛюди в России…

Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Experti vytvorili strategickú víziu pre Slovensko do roku 2030 10/09/2018
  Dve veľké pracovné skupiny expertov rokovali o budúcnosti Slovenska. Diskutovali o vízii a stratégii pre našu krajinu do roku 2030. Tá okrem iného určí, do akých oblastí pôjdu eurofondy z nového programového obdobia. Na rokovaní sa zúčastnili aj zástupcovia akademickej obce, jednotlivých rezortov či tretieho sektora.
 • Hrozí zánik ústavov SAV? Rezort im pozastavil registráciu 10/09/2018
  Ústavy Slovenskej akadémie vied pravdepodobne zaniknú. Ministerstvo školstva im pozastavilo registráciu na verejné výskumné inštitúcie. Opiera sa vraj o stanovisko Generálnej prokuratúry. Tá mu mala dať za pravdu, že SAV včas nedodala všetky podklady a preto mala rezort vyzvať, aby proces registrácie zastavil. V stanovisku sa ale píše aj o ďalšej možnosti. Rezort školstva tvrdí, […]
 • Župan prijal výzvu, do práce nebude cestovať klasickým spôsobom 10/09/2018
  Minister dopravy a výstavby Arpád Érsek vyzval predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Juraja Drobu, aby sa aj on zapojil do kampane #ideminak a využil alternatívny spôsob dopravy, alebo zdieľal voľné miesta vo svojom aute po ceste do práce.
 • V nemocniciach obmenia tisícky postelí, niektoré sú staré 30 rokov 10/09/2018
  Do nemocníc prichádzajú prvé nové lôžka v rámci obnovy postelí. V bratislavskej nemocnici na Antolskej ulici odovzdali 70 nových lôžok. Premiér Peter Pellegrini pri tejto príležitosti uviedol, že je dôležité "robiť všetko pre komfort slovenského pacienta, ktorý si po špičkovom zákroku zaslúži dobrú rekonvalescenciu". Do štátnych nemocníc má smerovať celkovo 8100 nových postelí.
 • Poslanci rokovali o etickom kódexe, Remišová ho kritizuje 10/09/2018
  Poslanecké grémium rokovalo o pracovnej verzii Etického kódexu poslanca NR SR, o definitívnom znení by sa malo hlasovať na októbrovej schôdzi. Predseda parlamentu Andrej Danko už v auguste povedal, že chce, aby parlament na jeseň schválil Etický kódex pre poslancov. Líderka OĽaNO kódex v takejto forme považuje za zbytočný.
 • Agresívny pitbull usmrtil psa a jeho majiteľku ťahal po asfalte 10/09/2018
  V Spišskom Podhradí útočil pitbull. Usmrtil iného psa a keď ho jeho majiteľka bránila, ťahal ju niekoľko metrov po asfalte. Museli ju hospitalizovať. Pitbull bol na ulici bez vôdzky a náhubka napriek tomu, že išlo o problémového psa, ktorý už v minulosti útočil.
 • Podľa Rajtára Slovensko za colné podvody zaplatilo viac než miliardu 10/09/2018
  Na vyjadrenia riaditeľa Finančnej správy Františka Imreczeho reagoval aj opozičný poslanec za SaS Jozef Rajtár. Podľa jeho slov ide v tejto kauze o viac ako 300 miliónov eur presnejšie o 1 miliardu 200 miliónov eur.
 • Smer a SNS predstavili spoločného kandidáta na primátora Trnavy 10/09/2018
  Koalícia Smer-SD a Slovenská národná strana predstavili svojich kandidátov pre novembrové komunálne voľby. O post primátora chce zabojovať 40-ročný riaditeľ trnavského úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Igor Válek. Na kandidátnej listine na poslancov je spolu 19 mien, z toho 14 za Smer-SD a päť za SNS.
 • Horolezci uviazli v noci v Tatrách, na pomoc im letel vrtuľník 10/09/2018
  Horskí i leteckí záchranári pomáhali v pondelok ráno dvom uviaznutým horolezcom. Z Horskej záchrannej služby informovali, že ešte v nedeľu 9. septembra vo večerných hodinách prijali prostredníctvom poľských kolegov žiadosť o pomoc pre dvojicu horolezcov, ktorí počas zostupu z Veľkej Vidlovej veže vo Vysokých Tatrách uviazli v neznámom teréne.
 • GP dala rezortu školstva za pravdu. Šokujúce, reaguje SAV 10/09/2018
  Generálna prokuratúra potvrdila postup ministerstva školstva pri registrácii organizácií Slovenskej akadémie vied. Zároveň vyzvala rezort na zastavenie registrácie. Šéf SAV považuje rozhodnutie za šokujúce a pozastavuje sa nad tým, že s inštitúciou zaobchádzajú, ako keby bola pod priamym riadením ministerstva.