«Удивительные люди». Владимир Шкультети. Полиглот

Vážení priatelia,
takými ľuďmi by sa mala chváliť naša RTVS a nie s tzv. „celebritami, že kto s kým kedy, kde a za koľko“.
Od ruskej TV sa musíme dozvedieť o takom svetovo geniálnom a jazykovo múdrom Slovákovi.
Šírte to do celého sveta.
Bude potrebné, aby sa to dozvedeli aj Šebej, Havran, Hríb, Soltész a im podobní, ktorí očierňujú Slovákov a Slovenský národ.

Link

Смотрите 1 выпуск 2 сезона шоу „Удивительные люди“ на телеканале Россия 1 от 03.09.2017. После колоссального успеха первого сезона #УдивительныеЛюди в России…

Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Na väčšine územia bude znížená dohľadnosť, varuje SHMÚ 12/11/2018
  Na väčšine územia Slovenska bude v noci hmlisto, upozorňuje Slovenský hydrometeorologický ústav na svojej stránke. Vydal preto výstrahu pred ojedinelým výskytom hmly s dohľadnosťou 50 - 200 metrov.
 • V okresných mestách nechcú straníckych kandidátov 12/11/2018
  Výsledky komunálnych volieb potvrdili niekoľkoročný trend. Úspech žnú najmä nezávislí kandidáti a okrem krajských miest, to platilo aj v prípade okresných. Aj v sobotu sa im podarilo vybojovať väčšinu primátorských funkcií. V niektorých mestách sa nezávislým podarilo zosadiť aj kandidátov vládnucich strán.
 • Proces s Potkanom zrušili, o presun na Slovensko nemá záujem 12/11/2018
  Proces s Jozefom Roháčom, ktorý je v Maďarsku odsúdený na doživotný trest odňatia slobody, je zrušený. Verejné zasadnutie bolo v kauze mafiánskych vrážd naplánované na utorok 13.11.
 • Súboj v obci Nandraž rozhodol jediný hlas. Bol neplatný 12/11/2018
  Jediný neplatný hlasovací lístok rozhodol komunálnych voľbách o starostovi obce Nandraž v Revúckom okrese. Podľa definitívnych výsledkov volieb, ktoré zverejnil Štatistický úrad SR, získal doterajší starosta Marian Laciak (Smer-SD) 65 hlasov a jeho protikandidát Peter Požga (nezávislý) 64 hlasov.
 • Zvýhodnenie MHD či reforma mestskej polície. Čo plánuje primátor Žiliny 12/11/2018
  Primátorom Žiliny sa stal 55-ročný Peter Fiabáne, vo voľbách získal 48,06 percenta hlasov. Kandidoval ako nezávislý s podporou strán a hnutí SaS, OĽaNO, Sme-rodina, Progresívne Slovensko, Šanca, Nova, OKS, a tiež iniciatívy Za slušné Slovensko.
 • HOSŤ V ŠTÚDIU: R. Filák o tom, čo s ojazdenými pneumatikami 12/11/2018
  O tom, čo urobiť s ojazdenými letnými pneumatikami, nám povedal Radim Filák, konateľ Organizácie zodpovednosti výrobcov ELTMA.
 • Prichádza povinnosť pre vodičov: prezúvame pneumatiky 12/11/2018
  Jeseň prináša vodičom jednu dôležitú povinnosť – prezuť letné pneumatiky za zimné. Pravidlá hovoria, že zimné gumy treba mať od 15. novembra do 31. marca, a to vtedy, keď je na ceste súvislá vrstva snehu, ľad, či námraza. Zo skúseností mnohých motoristov možno povedať, že ideálny čas na prezutie vozidla je vtedy, ked teplota klesne […]
 • Bikesharing pribudne aj v Žiline, projekt má viaceré nedostatky 12/11/2018
  V Žiline začali budovať stanice bikesharingu za vyše milión eur. Žilinčania si budú môcť požičiavať najbližších päť rokov bicykle zadarmo. Projekt nadácie juhokórejskej automobilky by mal byť v prevádzke ešte túto zimu. Načasovanie ale nie je podľa odborníkov najšťastnejšie.
 • Vo voľbách v hlavnom meste neuspeli viaceré známe tváre 12/11/2018
  Komunálne voľby ukázali, že niektorí dlhoroční bratislavskí poslanci stratili svoje čaro pre voličov. Na pôde hlavného mesta minimálne dočasne končia napríklad Martin Borguľa, Iveta a Peter Hanulíkovci, ale aj Vladimír Bajan a Marian Greksa.
 • Exsiskár Kosík je v africkom väzení, na Slovensku mu zvýšili trest 12/11/2018
  Špecializovaný trestný súd v Pezinku rozhodol o náhradnom treste v prípade bývalého siskára Ľuboša Kosíka, ktorý bol v roku 2015 právoplatne odsúdený za falšovanie zmeniek v hodnote 2,4 milióna eur. Keďže nezaplatil súdom stanovený finančný trest 100.000 eur, súd rozhodol o náhradnom treste vo výške štyroch rokov odňatia slobody.