6. apríla 2017 o 20. 30 hod. som opätovne na živo vo vysielaní rádia Slobodný vysielač

Milí fanúšikovia, zajtra 6. apríla 2017 o 20. 30 hod. som opätovne na živo vo vysielaní rádia Slobodný vysielač v relácii o práve. Za dva týždne sa toho v práve udialo dosť. V pondelok ma disciplinárny senát oslobodil v ďalšej vymyslenej kauze na objednávku politikov s cieľom ma zastrašiť od toho, aby som už nehovoril reálnu pravdu a o zneužívaní moci politikmi. V tejto spojitosti úprimne ďakujem všetkým gratulantom. Právni idioti v parlamente prijali ústavný zákon o zavedení princípu retroaktivity a zrušili amnestie. Slovensko sa tak za posledných 4000 rokov ľudskej civilizácie ocitlo vo svete ako prvý unikát v tomto smere. Teším sa aj na Vaše otázky ohľadne iných právnych udalosti.
Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • NAKA vo veľkom zasiahla na západe, nasadili vyše sto policajtov 14/11/2018
  Desiatky policajtov z finančnej polície Národnej kriminálnej agentúry zasahovali od skorých ranných hodín v Bratislavskom kraji. Akcia zacielila na "závažnú ekonomickú trestnú činnosť". Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.
 • Slovensko prejde skúškou. Pricestovala skupina na hodnotenie korupcie 14/11/2018
  Na Slovensko pricestovali členovia Skupiny štátov proti korupcii. Ich úlohou je hodnotenie dodržiavania protikorupčných štandardov. Skupina vznikla v rámci Rady Európy ešte v roku 1999. Slovensko patrí k jej zakladajúcim členom.
 • Prípad vraždy Sýkoru je opäť na súde, pojednávanie pokračuje 14/11/2018
  Na bratislavskom okresnom súde pokračuje pojednávanie v prípade vraždy Miroslava Sýkoru. Ten je považovaný za zakladateľa bratislavskej mafiánskej skupiny Sýkorovcov. Zastrelili ho vo februári 1997 na Bajkalskej ulici v Bratislave.
 • POČASIE: Predpoveď na dnes 14/11/2018
  Malá, miestami zväčšená, na severe lokálne až veľká oblačnosť. Ojedinele dážď alebo prehánky, vo vyšších polohách snehové. Denná teplota 7 až 15 stupňov. Severozápadný až severný vietor do 25 km/h.
 • Rezort uprednostňuje MiG-29, chce pokračovať v ich prevádzke 13/11/2018
  Ministerstvo obrany chce pokračovať v prevádzke lietadiel MiG-29, až do dodania stíhacích lietadiel F-16. Toto riešenie plánuje odporučiť vláde s tým, že záver vyplynul z analýzy alternatív ochrany vzdušného priestoru Slovenska.
 • Slušné Slovensko reaguje na vypočúvania. Organizuje protest 13/11/2018
  Organizátori veľkých protestov, ktoré po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej viedli k zmene vlády a vedenia polície, reagujú na posledné udalosti. Po anonymnom podaní ich vypočúva NAKA, údajne pre podozrenie z korupcie. Rozhodli sa preto zvolať na piatok ďalší protest. Politici reagujú na aktuálnu situáciu rôzne - prezident ju považuje za zastrašovanie, podpredseda parlamentu […]
 • Ani strany, ani nezávislí. Dankovi sa nepozdávajú volebné platformy 13/11/2018
  Volebné pravidlá je vraj potrebné nastaviť presnejšie. Existuje totiž podozrenie, že niektorí kandidáti nedodržiavali finančné limity, alebo si vymýšľali fiktívne zamestnania.
 • Komedianti, klamú a šmírujú. Fico sa na videu pustil do novinárov 13/11/2018
  Veľká časť novinárov sa pri hodnotení komunálnych volieb správa ako lacno najatí komedianti. Uviedol to vo videu zverejnenom na sociálnej sieti predseda strany Smer-SD Robert Fico.
 • Organizátorov protestov vypočúvajú, podľa polície mohli byť zneužití 13/11/2018
  Národná kriminálna agentúra vypočúva organizátorov protestov Za slušné Slovensko. Niekto vraj podal trestné oznámenie, že organizovali štátny prevrat. Polícia priznala, že "preveruje anonymné podanie z možnej korupčnej činnosti". Šéf policajného zboru ale aj strana Smer tvrdia, že o trestnom oznámení nevedeli. SaS hovorí o precedense.
 • Vinný, rozhodol súd o primátorovi Popradu a uložil mu trest 13/11/2018
  Primátor mesta Poprad Jozef Švagerko je vinný z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Rozhodol o tom sudca Okresného súdu v Poprade a uložil mu peňažný trest vo výške 2500 eur a zákaz činnosti viesť motorové vozidlo po dobu 30 mesiacov.