Ďakujem za všetky blahoželania k narodeninám

Vážení gratulanti, milí priaznivci,
z celého srdca a hĺbky duše úprimne ďakujem za všetky blahoželania k narodeninám. Vaša podpora má veľmi teší a nabíja ma permanentne novou energiou. Ide o mimoriadne silnú podporu, ktorú si nesmierne ctím a vážim.
Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Európa si pripomína koniec druhej svetovej vojny 07/05/2018
  8. mája pred 73 rokmi ohlásili koniec najkrvavejšieho konfliktu v novodobej histórií – druhej svetovej vojny. Trvala šesť rokov a o život v nej prišlo viac ako 60 miliónov ľudí. Kým na Slovensku a vo viacerých európskych krajinách si víťazstvo nad fašistami pripomíname práve dnes, svet uznáva dva termíny. Rusko a Bielorusko budú mať oslavy […]
 • Voda v studniach je znečistená, miestni to pripisujú výstavbe D1 07/05/2018
  Obyvateľov Terchovskej ulice v okrajovej časti Prešova trápi už od vlaňajška znečistená voda v studniach. Dlhé roky ju využívali v domácnostiach nielen ako úžitkovú, ale najmä ako pitnú vodu. Problémy s podzemnou vodou sa tu začali v rovnakom období, ako odštartovala výstavba osemkilometrového diaľničného úseku neďaleko rodinných domov.
 • Smrteľná nehoda na Seneckej ceste: Mladý motocyklista zrážku neprežil 07/05/2018
  Na Seneckej ceste sa zrazilo auto s 34-ročným motocyklistom, ten zahynul. Okolnosti tragickej dopravnej nehody polícia vyšetruje. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.
 • Verejné obstarávanie bude jednoduché a rýchle, sľubuje úrad 07/05/2018
  Jednoduchšie, rýchlejšie a transparentnejšie tendre. Tri v jednom sľubuje úrad pre verejné obstarávanie, ktorý chystá zmenu pravidiel. Prepísal až 111 bodov. Súčasný zákon pritom platí len 2 roky.
 • Prieskum ukázal, koho by ľudia volili vo voľbách bez Kisku 07/05/2018
  Ak by Andrej Kiska v nadchádzajúcich prezidentských voľbách nekandidoval, najväčšie šance na postup do druhého kola volieb by mala bývalá premiérka Iveta Radičová. Vyplýva to z výsledkov prieskumu agentúry Focus pre Denník N. Respondenti mali možnosť vybrať si z viacerých mien.
 • Danko chce zriadiť výbor, ktorý sa bude zaoberať výsledkami NKÚ 07/05/2018
  Parlament zriadi osobitný kontrolný výbor pre podrobnejšie prerokúvanie zistení Najvyššieho kontrolného úradu. Uviedol to na brífingu po pracovnej návšteve tejto inštitúcie šéf parlamentu Andrej Danko, za prítomnosti predsedu NKÚ Karola Mitríka.
 • Krematórium je v havarijnom stave, mesto kúpi pece na úver 07/05/2018
  Pece v banskobystrickom krematóriu sú už roky v havarijnom stave. Mesto ich drží pri živote iba vďaka nákladnej údržbe. Keďže môžu kedykoľvek prestať fungovať, radnica sa rozhodla kúpiť nové. Chce si však na to zobrať úver v sume 1,3 milióna eur. Niektorým poslancom sa to nepáči. Tvrdia, že namiesto ďalšieho zadlžovania by ich mali zaplatiť […]
 • Bane sa chcú držať pri živote podvodom, tvrdí SaS. Ukázala svedka 07/05/2018
  Zamestnanci baní na Hornej Nitre mali zháňať podpisy pod petíciu za zachovanie ťažby uhlia pod nátlakom vedenia spoločnosti a hrozbou výpovede. Tvrdí to poslanec za SaS Karol Galek, ktorému to potvrdil bývalý dlhoročný vedúci pracovník Hornonitrianskych baní Prievidza Jozef Striežinec. Galek sa preto rozhodol podať trestné oznámenie pre trestný čin vydierania. "Dnes ho odovzdáme na […]
 • Znechutených mladých lákajú do novej organizácie Sme rodina 07/05/2018
  Hnutie Sme rodina bude mať mládežnícku organizáciu, ktorou chce reagovať na úplné znechutenie mladých ľudí z politiky. Ako povedal Martin Petriska, ktorý organizáciu zakladá, doteraz sme mali možnosť vidieť politikov, ktorí sa zaoberali zháňaním peňazí vlastnou hlavou a vlastnými rozkrádačkami, takže im pochopiteľne neostal žiaden čas na ľudí a už vôbec nie na mladých ľudí.
 • V priebehu desiatich minút sa prevrátili dve cisterny s tonami betónu 07/05/2018
  Hasiči zasahujú pri dvoch dopravných nehodách v okresoch Senica a Námestovo, pri ktorých sa mimo cestu prevrátili cisterny prevážajúce betón. Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Zuzana Farkasová.