Daniel Lipšic originálny autor prepisu

Politik Daniel Lipšic sa opäť ukázal ako majster v intrigách. Je ako požiarnik, ktorý oheň najskôr podpáli a potom sa čuduje, že horí. Tak je to aj v prípade spravodajskej hry s neexistujúcim telefonátom s drogovým dílerom. Nie, aby čestne verejnosti povedal ako získal falzifikát, alebo ho vyrobil, keď zaručene tvrdí, že je prepis pravý. Lipšic počas 15 rokov produkuje neustále nejaké rozhovory, prepisy, spravodajské informácie, ktoré sa plynutím času, ukážu vždy ako podvrh, prepisy, falzifikát, alebo klamstvo.
Podstatou môjho súdneho sporu s Generálnou prokuratúrou SR sú dve línie. Vôbec nejde o financie. Predmetom dokazovania na súde bola existencia, alebo neexistencia rozhovoru s drogovým dílerom. Keďže prokuratúra nepreukázala existenciu (od samého začiatku tvrdím, že takýto rozhovor sa neudial) nemala vo veci úspech a preto spor prehrala.
Prepis podľa môjho názoru, ktorý podhodil Lipšic, je určite pravý pokiaľ sa Lipšic považuje sám za jeho tvorcu a pokiaľ sa k tomuto autorstvu dokonca aj priznáva.
Pán Lipšic to dobre vie, preto zakladá oheň, aby sa neukázal, že podstatu jeho pôsobenia v spoločnosti sú intrigy a spravodajské hry s cieľom získať najviac moci.

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr