Denník Sme opätovne zavádza a klame

Denník Sme ako bulvár dennodenne klame, preto ho berie vážne až 1,4 % čitateľov. Tento denník aj v dnešnom vydaní opätovne klame o mojej rodine a to i napriek tomu, že už za klamstvá mi musel, okrem náhrady nie malých trov konania, zaplatiť v čistom milión korún.

Článok na strane 1  klame, hrubo zavádza a spája nespojiteľné.

V čase prasknutia realitnej bubliny kúpili manželia  Harabinovci cez inzerát od súkromnej osoby pozemok s rozostavanou stavbou. Nejde o drevostavbu, ale o lacný montovaný dom, do ktorej museli investovať. Predajca nebol nikdy súdne stíhaný ani odsúdený a  jeho meno sa nevyskytuje ani na zverejnených tzv. Spišiakových mafiánskych zoznamoch. Nemajú spolu žiadny vzťah, vykajú si, pričom ho zamestnal bývalý riaditeľ správy súdu, ktorého vybrala Dr. Švecová.

Autori článku „zrejme iba náhodou zabudli uviesť“, že Harabin s manželkou si byt v novostavbe Octopus kúpili práve za peniaze vysúdené od médií za klamstvá o Štefanovi Harabinovi.

Štefan Harabin ako vždy predtým, aj tento majetok čestne a transparentne zverejnil vo svojich majetkových priznaniach na internete. Hospodárenie NS SR aj za toto obdobie bolo kontrolované zo strany NKU, ktoré nekonštatovalo žiadne porušenie zákona  a nezistilo žiadnu predraženosť zmlúv ani o euro.

„Denník SME asi zarába veľké peniaze, na podklade uverejňovaných klamstiev. Ja však okrem súdnej cesty nemám inú šancu ako zabrániť klamstvám denníka Sme a očistiť si meno“. vyhlásil predseda NS SR Štefan Harabin.

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Oravčan vydieral holandskú spoločnosť, chcel vyplatiť v bitcoinoch 21/02/2018
  Žilinskí policajti v spolupráci s holandskou políciou zadržali muža podozrivého z vydierania.
 • Odmietli obžalobu na kotlebovca Mizíka pre protižidovský status 21/02/2018
  Poslanec ultranacionalistov z ĽSNS Stanislav Mizík si zatiaľ môže vydýchnuť. Sudca Špecializovaného trestného súdu odmietol obžalobu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry a vec vrátil prokurátorovi. Zistil závažné procesné chyby, najmä porušenie práva na obhajobu.
 • Rokovanie vlády o dekriminalizácii, boji proti teroru i zájazdoch 21/02/2018
  Na pravidelnom rokovaní sa schádza vláda. Posudzuje aj novú právnu úpravu v oblasti boja proti terorizmu. Okrem zmeny definície má byť v budúcnosti viac samostatných skutkových podstát.
 • POČASIE: predpoveď na dnes 21/02/2018
  Oblačno až zamračené a miestami sneženie, v nížinách postupne aj dážď so snehom alebo dážď. Denná teplota 1 až 5, na severe okolo -1 °C. Prevažne severný vietor do 25, v nárazoch miestami okolo 50 km/h. Ojedinele tvorba snehových jazykov.
 • Škôlkarke potvrdili podozrenie na prasaciu chrípku. Jej stav je vážny 20/02/2018
  V materskej škole v Prašníku neďaleko Piešťan majú mimoriadnu situáciu. Malú škôlkárku hospitalizovali s podozrením na prasaciu chrípku. Informáciu priniesol portál televízie Markíza tvnoviny.sk.
 • Slovenská databáza darcov sa rozšírila, pomohli aj kampane 20/02/2018
  V Európskej únii každých 15 minút diagnostikujú pacientom rakovinu krvi. Z roka na rok zároveň stúpa počet tých, ktorým život zachráni len úspešná transplantácia krvotvorných buniek. Nadácia Kvapka nádeje robí všetko preto, aby sa počty ich darcov rozširovali. Výrazne tomu pomohli aj posledné kampane.
 • Určili dátum odvolacieho konania s Jozefom Majským 20/02/2018
  Odvolacie konanie s podnikateľom Jozefom Majským bude v stredu 28. februára. Proces sa týka kauzy tunelovania nebankových spoločností Horizont Slovakia a BMG Invest. Pojednávať sa malo už v novembri minulého roka, verejné zasadnutie ale zrušili.
 • ŠTÚDIO TA3: P. Ďurček o novom stavebnom zákone 20/02/2018
  Peter Ďurček, štátny tajomník Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, nám povedal viac o novom stavebnom zákone.
 • Ministri Kaliňák, Drucker a Kažimír odcestovali rokovať na Kubu 20/02/2018
  Minister vnútra Robert Kaliňák, minister zdravotníctva Tomáš Drucker a minister financií Peter Kažimír navštívili Kubu, kde rokujú s tamojšími predstaviteľmi. Potvrdili to príslušné ministerstvá.
 • Odsúdili sýkorovca Rybičku, ktorý bol namočený do starej vraždy 20/02/2018
  Bývalého vysoko postaveného člena gangu sýkorovcov Martina Kováča, prezývaného Rybička, odsúdil Špecializovaný trestný súd, pracovisko Banská Bystrica na 20-ročné väzenie. Obžaloba ho vinila z účasti na starej vražde Romana Deáka a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny. Rozsudok je v časti viny a trestu právoplatný.