Denník Sme opätovne zavádza a klame

Denník Sme ako bulvár dennodenne klame, preto ho berie vážne až 1,4 % čitateľov. Tento denník aj v dnešnom vydaní opätovne klame o mojej rodine a to i napriek tomu, že už za klamstvá mi musel, okrem náhrady nie malých trov konania, zaplatiť v čistom milión korún.

Článok na strane 1  klame, hrubo zavádza a spája nespojiteľné.

V čase prasknutia realitnej bubliny kúpili manželia  Harabinovci cez inzerát od súkromnej osoby pozemok s rozostavanou stavbou. Nejde o drevostavbu, ale o lacný montovaný dom, do ktorej museli investovať. Predajca nebol nikdy súdne stíhaný ani odsúdený a  jeho meno sa nevyskytuje ani na zverejnených tzv. Spišiakových mafiánskych zoznamoch. Nemajú spolu žiadny vzťah, vykajú si, pričom ho zamestnal bývalý riaditeľ správy súdu, ktorého vybrala Dr. Švecová.

Autori článku „zrejme iba náhodou zabudli uviesť“, že Harabin s manželkou si byt v novostavbe Octopus kúpili práve za peniaze vysúdené od médií za klamstvá o Štefanovi Harabinovi.

Štefan Harabin ako vždy predtým, aj tento majetok čestne a transparentne zverejnil vo svojich majetkových priznaniach na internete. Hospodárenie NS SR aj za toto obdobie bolo kontrolované zo strany NKU, ktoré nekonštatovalo žiadne porušenie zákona  a nezistilo žiadnu predraženosť zmlúv ani o euro.

„Denník SME asi zarába veľké peniaze, na podklade uverejňovaných klamstiev. Ja však okrem súdnej cesty nemám inú šancu ako zabrániť klamstvám denníka Sme a očistiť si meno“. vyhlásil predseda NS SR Štefan Harabin.

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Minulý rok bol pre nich katastrofálny. Pltníci otvorili už 20. sezónu 20/04/2018
  Najdlhšia slovenská rieka Váh opäť ožila. Pltníci pod hradom Strečno spustili svoju 20. sezónu a majú veľké očakávania. Vlaňajšok pre nich dopadol katastrofálne. Ak by sa výrazný pokles turistov zopakoval, mohlo by to ich podnikanie zlikvidovať.
 • Nie je to v poriadku, tvrdí Kalavská o postupe personálu z NOÚ 20/04/2018
  Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská nateraz nebude prezrádzať meno človeka, ktorý od 1. mája dočasne povedie Národný onkologický ústav v Bratislave. Verejnosť však uisťuje, že to bude "morálne zdatný odborník z NOÚ, ktorý bude akceptovaný aj zamestnancami onkologického ústavu".
 • Mlynské nivy čaká rekonštrukcia, zmeny sa výrazne dotknú MHD 20/04/2018
  Jednu z najvyťaženejších bratislavských ulíc začnú v máji rekonštruovať. Mlynské nivy počas opráv ale nebudú úplne uzavreté, lebo práce rozdelili do viacerých etáp. Ľudia využívajúci mestskú hromadnú dopravu si preto budú musieť zvyknúť na nový cestovný poriadok.
 • Nerozhodní študenti si po novom môžu zvoliť interdisciplinárne štúdiá 20/04/2018
  Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR plánuje zaviesť nový typ študijného programu, a to interdisciplinárne štúdiá.
 • Vytvorte v rezortoch zoznamy priorít, žiada Pellegrini ministrov 20/04/2018
  "Požiadal som ministrov, aby v čo najkratšom čase pripravili zoznamy priorít vo svojich rezortoch," oznámil po rokovaní vlády Peter Pellegrini s tým, že kabinet sa po hektickom období posledných týždňov opäť naplno púšťa do práce. Jedna skupina zoznamov má pokryť priority na najbližší rok, druhá priority na dlhšie obdobie, a to aj po roku 2020. […]
 • Slovenských výrobkov pribúda, ľudia preferujú kvalitu pred cenou 20/04/2018
  Slovenských výrobkov na pultoch našich predajní pribúda. Aktuálny prieskum agentúry GfK ukázal, že si to všimla takmer polovica opýtaných Slovákov. Zákazníci zároveň povedali, že pre nich je dôležitejšia kvalita než cena.
 • Pravidlá pre sociálne taxíky sa sprísnia, ľudia ich zneužívajú 20/04/2018
  V Žiari nad Hronom musia už druhýkrát v tomto roku sprísniť pravidlá na využívanie sociálneho taxíka. Hoci mal invalidov a dôchodcov voziť najmä k lekárovi či na úrady a poštu, enormne narástol počet jázd do nákupných centier. Dokonca ho zneužívajú aj ľudia, ktorí nie sú dôchodcovia.
 • V. Tomek o vývoji situácie ohľadom väzby A. Vadalu 20/04/2018
  Sudca rozhodol o talianskom podnikateľovi Antoninovi Vadalovi. Krajský súd v Košiciach ho poslal do vydávacej väzby. Kedy ho ale vydajú do Talianska, zatiaľ nie je známe. Viac k téme povedal Vladimír Tomek.
 • H. Džurná o rokovaniach na jubilejnej 100. schôdzi vlády 20/04/2018
  Vládny kabinet pokračoval v rokovaniach na jubilejnej stej schôdzi. Okrem iného aj o návrhoch zákonov ministerstva školstva. Viac k téme povedala Hana Džurná.
 • Taliana z Kuciakovho článku vydajú do rodnej krajiny, neprotestoval 20/04/2018
  Súd v Košiciach rozhodol o zmene väzby pre talianskeho podnikateľa Antonina Vadalu z predbežnej na vydávaciu. Vadala bol jednou z hlavných postáv nedokončeného článku zavraždeného novinára Jána Kuciaka, v ktorom sa zaoberal prepojením mafie a politiky.