Fico a Kaliňák tak ako Kiska úmyselne nerešpektujú súdne rozhodnutia a zavádzajú právne bezvedomie.

Kaliňák cez rafinovaný hodnotiaci systém od policajtov vyžaduje šikanu vodičov a chodcov pokutami v cestnej premávke. Kto to nie je ochotný akceptovať automaticky nasleduje postih v podobe nízkeho platu, preradenia na nižšiu pozíciu, dokonca aj disciplinárneho stíhania.

Link

Kaliňák cez nezákonnú inšpekciu pod svojim vedením systematicky rozkladá policajný zbor. V polícii je o 2500 policajtov v porovnaní s tabuľkovým stavom. Od p…

Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Ľudia musia chodiť po ceste, vo vzduchu podľa nich visí tragédia 18/04/2018
  Obyvatelia bratislavských Starých Gruntov už roky chodia po cestách. Mesto tam totiž stále nenechalo vybudovať chodníky, ani verejné osvetlenie. To aj napriek tomu, že ľudia dlhodobo na problém upozorňujú. Z hlavnej cesty sa má pritom už čoskoro stať dôležitý dopravný ťah. Odborník si ale myslí, že jej súčasný stav ani zďaleka nepostačuje na presun vysokého […]
 • O osude šoféra z auta smrti sa nerozhodlo, chýba posledný dôkaz 18/04/2018
  Šofér auta smrti, v ktorom počas policajnej naháňačky pri Novej Bani zahynul 17-ročný mladík, sa opäť postavil pred súd. Hoci sa očakávalo vynesenie rozsudku, sudca nakoniec prípad neuzavrel. Keďže 19-ročnému Michalovi hrozí pre opakovaný trestný čin prísnejší trest, potrebuje na objektívne rozhodnutie vykonať ešte jeden dôkaz.
 • Zamestnanci PSK údajne museli odísť z práce, šéf kraja to odmieta 18/04/2018
  Viacerí bývalí zamestnanci úradu Prešovského samosprávneho kraja tvrdia, že museli odísť z práce nedobrovoľne. Po nástupe nového župana došlo aj k personálnym zmenám na riadiacich postoch, a tie sa neskôr týkali tiež radových zamestnancov. Predseda kraja to obhajuje tým, že úrad opustili predovšetkým dôchodcovia. Akúkoľvek formu nátlaku pri ukončovaní pracovného pomeru však odmieta.
 • Minister, komisia i poslanci. Takto majú vyberať policajného prezidenta 18/04/2018
  Nový policajný prezident by mal byť do funkcie vymenovaný ministrom vnútra na základe výberového konania. S jeho vymenovaním však musí súhlasiť aj parlamentný výbor pre obranu a bezpečnosť, ktorý ho predtým vypočuje. Vyplýva to z nového návrhu zákona, ktorý upravuje aj voľbu policajného prezidenta a momentálne sa nachádza v pripomienkovom konaní.
 • SNS má problém s Pellegrinim, premiéra pozvala na stretnutie 18/04/2018
  Andrej Danko sa po mimoriadnom rokovaní predsedníctva SNS spolu s vedením strany postavil pred novinárov a hovoril o problémoch a trecích plochách, ktoré vnímajú národniari v koalícii po rekonštrukcii vlády. Premiér odkázal, že sa so SNS stretne. Most-Híd výhrady dankovcov nezdieľa.
 • POČASIE: Predpoveď na dnes 18/04/2018
  Slnečno, zrána ojedinele hmla alebo nízka oblačnosť. Najvyššia denná teplota 17 až 24 stupňov.
 • Béreš zrejme nebude kandidovať za prezidenta 17/04/2018
  Finančník Imrich Béreš, ktorý oznámil zámer kandidovať za prezidenta SR v budúcoročných voľbách a spustil petíciu na podporu kandidatúry, sa zrejme o najvyšší post v štáte uchádzať nebude. Naznačil to v stanovisku, ktoré v utorok večer zaslal médiám.
 • Detskí pacienti dostali nový prístroj za státisíce eur 17/04/2018
  Národný ústav detských chorôb v Bratislave získal prístroj, ktorý je zatiaľ jediný na Slovensku. Ide o zariadenie na prípravu špeciálnej výživy najmä pre malých pacientov s rakovinou alebo tráviacimi problémami. Dôležitý prístroj zabezpečila nadácia Kvapka nádeje.
 • Výstavba obchvatu sa rozbieha, Érseka nepotešilo tempo prác 17/04/2018
  Výstavba takzvaného nultého obchvatu Bratislavy sa pomaly rozbieha. Minister dopravy sa bol v rámci kontrolného dňa pozrieť na to, ako pokračujú práce na stavbe, ktorá by mala odbremeniť hlavné mesto od každodenných kolón. Koncesionára vyzval, aby práce na D4-ke a R7-mičke zintenzívnil.
 • Zdravotné sestry budú v sociálnom balíčku, porastú im platy 17/04/2018
  Súčasťou pripravovaného vládneho sociálneho balíčka majú byť aj vyššie platy sestier. Ministerstvo zdravotníctva ich chce zvýšiť o 10 percent. Sestry takýto návrh vítajú, ale jedným dychom dodávajú, že je to stále málo.