Kiska: Príliš som dôveroval účtovníkom

Vážení občania,
kriminálnik Kiska tvrdí, že nerozumel tomu, čo v jeho firme robili jeho účtovník a daniar.
Treba sa ho potom opýtať, či rozumie úradu prezidentskému a tomu, čo mu podsúvajú tajné služby cudzích štátov, Bútora a Mazák.
Toto čudo chce naďalej prezidentovať.

Kiska: Príliš som dôveroval účtovníkom

Link

Prezidenta Kisku udalosti okolo jeho firmy neodradili od pôsobenia v politike. Či bude opäť kandidovať na prezidenta, oznámi skôr než na budúci september.

Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • POČASIE: Predpoveď na dnes 22/03/2018
  Jasno až polojasno, zrána ojedinele zamračené nízkou oblačnosťou. Chladno. Denná teplota 0 až 7 stupňov. Prevažne slabý vietor.
 • Priezračná voda nemusí byť pitná, vodu zo studne treba testovať 21/03/2018
  Väčšina obcí na Slovensku je napojená na verejný vodovod, ale takmer pätina obyvateľov je stále odkázaná len na vodu zo studne. Ani priezračne čistá voda s dobrou chuťou pritom nie je zárukou, že je pitná a nezávadná. Pri príležitosti Svetového dňa vody preto vodárenské spoločnosti a regionálne úrady verejného zdravotníctva organizujú po celom Slovensku bezplatné […]
 • Aktivisti chcú zachrániť pláž pri Vrútkach, ťažiari sa bránia 21/03/2018
  Rekreační športovci zachraňujú posledné zvyšky štrkopieskovej pláže pri obľúbenom jazere vo Vrútkach. Jeho brehy sa postupne menia vplyvom ťažby. Občianski aktivisti sa preto obrátili na žilinskú župu, aby zasiahla. Podľa ťažobnej spoločnosti ale konajú protizákonne.
 • Pred prezidentským palácom sa ľudia stretli na protest proti prevratu 21/03/2018
  Stovky ľudí sa v stredu podvečer zhromaždili na Hodžovom námestí v Bratislave pred Prezidentským palácom. Ako uviedol jeden z organizátorov zhromaždenia Rastislav Blaško, cieľom je reagovať na súčasnú vyhrotenú vnútropolitickú situáciu.
 • SaS novej vláde dôveru nedá, Bugár dúfa v upokojenie situácie 21/03/2018
  Vláda Petra Pellegriniho (Smer-SD), ktorú vo štvrtok vymenuje prezident Andrej Kiska, nedostane dôveru poslancov opozičnej SaS v parlamente. Strana informovala, že neverí ochote a schopnostiam novej vlády urobiť zo Slovenska spravodlivý štát s fungujúcimi verejnými službami.
 • Kalavská chce dotiahnuť do konca reformy, s ktorými začal Drucker 21/03/2018
  Kandidátka na ministerku zdravotníctva Andrea Kalavská (nominantka Smeru-SD) sa bude snažiť dotiahnuť do konca reformy, ktoré začala ešte s odchádzajúcim ministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom (nominant Smeru-SD).
 • V prípade nedovolenej pomoci zdravotnej poisťovni sa Slovensko odvolá 21/03/2018
  Slovensko sa na podnet súkromných zdravotných poisťovní Union a Dôvera odvolá voči verdiktu Európskeho súdneho dvora. Rozhodnutie sa týka veci nedovolenej štátnej pomoci v prípade Spoločnej zdravotnej poisťovne a Všeobecnej zdravotnej poisťovne.
 • Kiska rozhodol o vláde. Vymenuje ju, Pellegrini bude premiérom 21/03/2018
  Andrej Kiska rozhodol o vládnom kabinete, ktorý mu navrhol designovaný premiér Peter Pellegrini. Prezident uviedol, že po vražde Jána Kuciaka verejne sľúbil, že ako hlava štátu je pripravený previesť krajinu politickou krízou. Priznal, že v súvislosti s tým, že prvý návrh na novú vládu Petra Pellegriniho odmietol, išiel na hranu svojich právomocí. S druhým zoznamom […]
 • Na bratislavskom maratóne vznikne nová kategória pre seniorov 21/03/2018
  Už začiatkom apríla sa môžu milovníci behu opäť tešiť na bratislavský ČSOB maratón. Organizátori si aj na 13. ročník pripravili viaceré prekvapenia.
 • Raši chce ako vicepremiér poskytnúť pohľad koncového užívateľa 21/03/2018
  V oblasti informatizácie by sa malo zmeniť myslenie. Uviedol to kandidát na podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu Richard Raši po stretnutí s prezidentom Andrejom Kiskom. Raši priznal, že nie je IT-čkár a portál slovensko.sk vyskúšal po prvý raz len "dnes".