Kiska sa správa ako fašistická zrúda. Stíha sudcov ústavného súdu za právny názor.

Žitňanská necháva vyberať slovenských sudcov i osobami, ktoré sú platené zo zahraničných korupčných peňazí. Politický prokurátor SMERu Čižnár diktuje rozhodnutia sudcom cez média.

Kiska rozkladá základy štátu. Stíha ústavných sudcov, lebo nerozhodujú podľa jeho úžerníckych predstav. Používa praktiky mafiánskych advokátov. Bez bezpečnostnej previerky v pozícii volebného korupčného podvodníka si schizofrenicky vyhradzuje riadenie sudcov, polície a vyšetrovateľov. Šufliarsky a Čižnár mediálne Černáka propagujú ako celebritu.

Diskusia na Facebooku

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Je to výsmech pozostalým, reagovali matovičovci na novú vládu 22/03/2018
  Rozhodnutie prezidenta Andreja Kisku berie hnutie OĽaNO na vedomie. Ako povedal na tlačovej besede líder hnutia Igor Matovič, Kiska podľa neho vymenoval vládu, ktorej z úcty k dvom mladým ľuďom Martine Kušnírovej a Jánovi Kuciakovi v žiadnom prípade poslanci za OĽaNO dôveru nevyslovia.
 • Pellegrini na samite v Bruseli: Vraždu Kuciaka objasníme 22/03/2018
  Vyšetrovanie vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej je zložitý prípad, nová vláda však urobí všetko pre jeho objasnenie. Uviedol to novovymenovaný premiér SR Peter Pellegrini po príchode na svoj prvý summit EÚ v Bruseli.
 • Prácu rezortu som sledoval. Nasadám na dobre rozbehnutý vlak, tvrdí Gál 22/03/2018
  Otázka policajnej inšpekcie, voľba policajného prezidenta, pravidlá voľby sudcov Ústavného súdu, ale tiež riešenie starých exekúcií či projekt obchodného registra budú prioritami nového ministra spravodlivosti Gábora Gála. Informoval hovorca rezortu spravodlivosti Peter Bubla s tým, že ide o opatrenia, ktoré môžu pomôcť k posilňovaniu dôvery v inštitúcie.
 • O vyšetrovaní vraždy Kuciaka bude informovať splnomocnený prokurátor 22/03/2018
  Generálny prokurátor Jaromír Čižnár splnomocnil dozorového prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry, aby v prípustnej miere a po dohode s vyšetrovateľmi, poskytoval verejnosti informácie o prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Zároveň dodal, že zintenzívňujú komunikáciu s talianskymi partnermi.
 • Sulíkovci odmietajú novú vládu, v parlamente ju nepodporia 22/03/2018
  Poslanci najsilnejšej opozičnej strany SaS nepodporia programové vyhlásenie vlády Petra Pellegriniho. Na tlačovej konferencii to oznámil šéf liberálov Richard Sulík.
 • Bude mať nová vláda parlamentnú dôveru? Danko zvolal schôdzu 22/03/2018
  Predseda NR SR Andrej Danko už zvolal na zajtrajšiu 9. hodinu schôdzu parlamentu. Najdôležitejším bodom bude schválenie programového vyhlásenia novej vlády a vyslovenie dôvery.
 • Kaliňák odovzdal ministerské kreslo, teraz sa chce venovať rodine 22/03/2018
  Robert Kaliňák odovzdal svojmu nástupcovi Tomášovi Druckerovi ostro sledovaný úrad ministra vnútra. Podľa neho rezort vnútra urobil kus práce, ktorú je vidieť v štatistikách, v uliciach či službách občanom.
 • Bratislavský protest sa neuskutoční, organizátori zostávajú v strehu 22/03/2018
  Zhromaždenie Za slušné Slovensko sa v piatok v Bratislave neuskutoční. Potvrdili jeho organizátori, ktorí to zdôvodňujú vymenovaním novej vlády. Nie je vylúčené, že protesty v niektorých iných mestách sa uskutočnia. Študenti vysokých škôl namiesto zhromaždenia organizujú v Bratislave tichý pochod.
 • Mišenka dostal výnimočný trest. Nie je vo väzení, ale na úteku 22/03/2018
  Polícia pátra po Viliamovi Mišenkovi, ktorého v utorok Najvyšší súd odsúdil na trest odňatia slobody v dĺžke trvania 23 rokov. Polícia o tom informuje na facebookovej stránke.
 • J. Lenč o novovymenovanej vláde P. Pellegriniho 22/03/2018
  O novovymenovanej vláde, na ktorej čele stojí Peter Pellegrini nám viac povedal politológ Jozef Lenč z FF univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.