Lipšic nechodí na vlastný súdny spor, lebo sa bojí pravdy

Štefan Harabin opätovne, vyzýva politika Daniela Lipšica, aby prestal ignorovať svoj vlastný súdny spor. Od roku 2009, kedy Lipšic podal na Okresnom súde Bratislava 1 žalobu na Harabina bol na pojednávaní iba jedenkrát. Vždy sa pre nejaký dôvod z pojednávania ospravedlní.
„Spôsoby vedenia sporu zo strany „právnického esa z Harvardu“ bez riadnej čakateľskej praxe pána Lipšica, pripomínajú metódy naťahovania súdnych sporov zo strany obžalovaných členov organizovaných zločineckých skupín. Očakávam, že pán Lipšic tesne pred koncom žalobu stiahne, lebo už teraz sa ukázalo, že opakovane klamal,“ vyhlásil Harabin.
Predmetom súdneho sporu, ktorý mal pokračovať vo štvrtok 17. októbra na Okresnom súde Bratislava 1 sú Harabinove slová, ktoré odzneli počas rozpravy v Národnej rade SR 4. septembra 2008. Harabin sa okrem iného verejne pýtal aj na okolnosti kúpy a nízkej ceny Lipčicovho exkluzívneho mezonetového bytu v Bratislave-Starom meste od svojho spolustraníka z KDH.
Lipšic tvrdí, že Harabin prednesenými slovami v parlamente a po jeho zasadnutí zasiahol do jeho cti, má sa mu za to verejne ospravedlniť.

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr