Prochádzka by mal povedať pravdu

Súdnictvu na Slovensku by pomohlo, keby vplyvní politickí hráči v justícii ako pán advokát Radoslav Procházka vyložili karty na stôl. „Pán Procházka verejne háji v prvom rade záujem svojich klientov. Rýchlosť exekúcií pre nebankové spoločnosti je najpodstatnejšia a súdy mnohé takéto nezákonné exekúcie zastavujú. Takže pán Procházka ich bude do úmoru kritizovať čo je logické a pre neho aj finančne prospešné,“ vyhlásil predseda NS SR Štefan Harabin na margo medializovanej kritiky zo strany advokáta Radoslava Procházku.
Podľa Harabina je potrebné si všímať správanie silných lobistických skupín a justičných bossov ako je pán Procházka. „Určite im nejde o rýchlosť súdneho konania, ale o to aby sa nebankové spoločnosti aj za cenu úžerníckych úrokov dostali čo najskôr k svojim nekresťanským peniazom aj na úkor rodinných a osobných tragédií. Veď 34-tisíc dôchodcov čelí exekúciám a pána Prochádzku to vôbec ako poslanca netrápi, ako im pomôcť,“ dodal Harabin.
Pán Procházka pôsobil na ministerstve spravodlivosti za éry pána Lipšica a okrem znefunkčňovania súdnej moci nezanechal tam žiadnu pozitívnu stopu.

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr