Štáty terorizmus na Rostasa krytý hovorcom Erika Tomáša, Čižnárom a zamlčiavaný mainstreamom Sorosa

Lotyšského Lipšica, komisára Rady Európy pre ľudské práva, Nilsa Muižnieksa, počas jeho misie na Slovensku, štátny terorizmus vedený na slobodu slova, nezaujímal.

Link

Ak profesorka napíše, že činnosť verejnosti vedúca k vystúpeniu z EÚ, ktorej sme iba dobrovoľným členom, môže byť podvratná, potom treba naozaj reálne uvažov…

Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Ľudia musia chodiť po ceste, vo vzduchu podľa nich visí tragédia 18/04/2018
  Obyvatelia bratislavských Starých Gruntov už roky chodia po cestách. Mesto tam totiž stále nenechalo vybudovať chodníky, ani verejné osvetlenie. To aj napriek tomu, že ľudia dlhodobo na problém upozorňujú. Z hlavnej cesty sa má pritom už čoskoro stať dôležitý dopravný ťah. Odborník si ale myslí, že jej súčasný stav ani zďaleka nepostačuje na presun vysokého […]
 • O osude šoféra z auta smrti sa nerozhodlo, chýba posledný dôkaz 18/04/2018
  Šofér auta smrti, v ktorom počas policajnej naháňačky pri Novej Bani zahynul 17-ročný mladík, sa opäť postavil pred súd. Hoci sa očakávalo vynesenie rozsudku, sudca nakoniec prípad neuzavrel. Keďže 19-ročnému Michalovi hrozí pre opakovaný trestný čin prísnejší trest, potrebuje na objektívne rozhodnutie vykonať ešte jeden dôkaz.
 • Zamestnanci PSK údajne museli odísť z práce, šéf kraja to odmieta 18/04/2018
  Viacerí bývalí zamestnanci úradu Prešovského samosprávneho kraja tvrdia, že museli odísť z práce nedobrovoľne. Po nástupe nového župana došlo aj k personálnym zmenám na riadiacich postoch, a tie sa neskôr týkali tiež radových zamestnancov. Predseda kraja to obhajuje tým, že úrad opustili predovšetkým dôchodcovia. Akúkoľvek formu nátlaku pri ukončovaní pracovného pomeru však odmieta.
 • Minister, komisia i poslanci. Takto majú vyberať policajného prezidenta 18/04/2018
  Nový policajný prezident by mal byť do funkcie vymenovaný ministrom vnútra na základe výberového konania. S jeho vymenovaním však musí súhlasiť aj parlamentný výbor pre obranu a bezpečnosť, ktorý ho predtým vypočuje. Vyplýva to z nového návrhu zákona, ktorý upravuje aj voľbu policajného prezidenta a momentálne sa nachádza v pripomienkovom konaní.
 • SNS má problém s Pellegrinim, premiéra pozvala na stretnutie 18/04/2018
  Andrej Danko sa po mimoriadnom rokovaní predsedníctva SNS spolu s vedením strany postavil pred novinárov a hovoril o problémoch a trecích plochách, ktoré vnímajú národniari v koalícii po rekonštrukcii vlády. Premiér odkázal, že sa so SNS stretne. Most-Híd výhrady dankovcov nezdieľa.
 • POČASIE: Predpoveď na dnes 18/04/2018
  Slnečno, zrána ojedinele hmla alebo nízka oblačnosť. Najvyššia denná teplota 17 až 24 stupňov.
 • Béreš zrejme nebude kandidovať za prezidenta 17/04/2018
  Finančník Imrich Béreš, ktorý oznámil zámer kandidovať za prezidenta SR v budúcoročných voľbách a spustil petíciu na podporu kandidatúry, sa zrejme o najvyšší post v štáte uchádzať nebude. Naznačil to v stanovisku, ktoré v utorok večer zaslal médiám.
 • Detskí pacienti dostali nový prístroj za státisíce eur 17/04/2018
  Národný ústav detských chorôb v Bratislave získal prístroj, ktorý je zatiaľ jediný na Slovensku. Ide o zariadenie na prípravu špeciálnej výživy najmä pre malých pacientov s rakovinou alebo tráviacimi problémami. Dôležitý prístroj zabezpečila nadácia Kvapka nádeje.
 • Výstavba obchvatu sa rozbieha, Érseka nepotešilo tempo prác 17/04/2018
  Výstavba takzvaného nultého obchvatu Bratislavy sa pomaly rozbieha. Minister dopravy sa bol v rámci kontrolného dňa pozrieť na to, ako pokračujú práce na stavbe, ktorá by mala odbremeniť hlavné mesto od každodenných kolón. Koncesionára vyzval, aby práce na D4-ke a R7-mičke zintenzívnil.
 • Zdravotné sestry budú v sociálnom balíčku, porastú im platy 17/04/2018
  Súčasťou pripravovaného vládneho sociálneho balíčka majú byť aj vyššie platy sestier. Ministerstvo zdravotníctva ich chce zvýšiť o 10 percent. Sestry takýto návrh vítajú, ale jedným dychom dodávajú, že je to stále málo.