Blog predsedu senátu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina

Iba pre informovanosť Vám milí priaznivci dávam do priazne skorumpovanými médiami vynútený spôsob komunikácie s nimi:
Dobrý deň pán Harabin,
dozvedela som sa, že údajne predsedníčka Najvyššieho súdu zvažuje vaše preradenie do správneho kolégia.
Hovorila už s vami na túto tému? Čo si myslíte o tomto jej rozhodnutí? Bude sa týkať len vás alebo aj vašich kolegov pána Dohňanského a pani Šimonovej?
ďakujem veľmi pekne za vašu odpoveď
s pozdravom
Veronika Prušová
Dennik N
0908 939 766
Zdravím pani Veronika.
V zmysle platného právneho stavu bude Švecová skôr preradená do Pezinka ako ja na správne kolégium.
Zrejme zákonnosť rozhodnutí trestného senátu, ktorému predsedám nevie stráviť a riešiť, hoci Fico a Kaliňák asi na ňu veľmi tlačia cez politické nástroje.
Iba na margo, lebo o tom Vám Soroš zrejme nedovolí písať, dnes Švecová prehrala na Okresnom súde Bratislava I spor s knihovničkou. Budete za to platiť aj vy.
Švecová by mala garantovať na Slovensku právnu istotu a stabilitu a knihovnička pozná lepšie právo ako predsedníčka Najvyššieho súdu. Neviem čo na to povie radový občan.
Toto je už silná káva aj pre narkomanov.
Dúfam, že nemáte strach z objektívnych médií, ktoré nie sú skorumpované, preto aj im, vrátane Čižnára vo fotokópii zasielam v rámci Žitňanskou hlásanej transparentnosti túto odpoveď.
Som presvedčený, že budete pravdivo informovať verejnosť, lebo v opačnom prípade Vás čaká stíhanie za extrémizmus osobitnou jednotkou NAKA pod dozorom Fica, Kaliňáka a až potom Čižnára a Gašpara.
V rámci práva na informácie garantovaného našou Ústavou a Dohovorom o ľudských právach a slobodách dávam túto odpoveď i na facebook.
Nemám pochybnosti o tom, že v rámci Vašej úprimnosti o objektivite informovania verejnosti voči tomu nemáte výhrady.

Štefan Harabin
http://www.harabin.sk
https://facebook.com/stefan.harabin.sudca

 

Diskusia na Facebooku

 

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr
 • Kto dokončí lávku vo Varíne? Župa ani obec nemajú peniaze 17/09/2018
  Vo Varíne postavila žilinská župa most za takmer 400-tisíc eur, ktorý je sčasti nevyužiteľný. Konkrétne nadštandardná lávka pre chodcov a cyklistov. Otázne je kto projekt dokončí, lebo župa, ani obec, vraj na to nemajú peniaze.
 • Verí EP našim inštitúciám? Europoslanci sa stretli s Kiskom 17/09/2018
  Európsky parlament si chce byť istý, že na Slovensku budú dôveryhodné inštitúcie. Po stretnutí s prezidentom SR Andrejom Kiskom to povedala šéfka parlamentnej delegácie Sophie in 't Veldová. Päť europoslancov na Slovensko prišlo preveriť pokrok vo vyšetrovaní vraždy novinára a jeho snúbenice, ale aj situáciu v oblasti korupcie a dodržiavania princípov právneho štátu.
 • S Českom budeme viac spolupracovať aj pri výzbroji armád 17/09/2018
  Slovenská a Česká republika by mali v budúcnosti viac spolupracovať pri výzbroji svojich armád s využitím produktov zbrojného priemyslu, ktoré ponúka druhá krajina. Po spoločnom rokovaní to oznámili premiéri oboch krajín Peter Pellegrini a Andrej Babiš. O tejto otázke budú premiéri a ministri obrany SR a ČR konkrétnejšie rokovať 1. októbra na brnenskom strojárenskom veľtrhu.
 • Našu políciu čaká spolupráca s českou. Reagujú na nové fenomény 17/09/2018
  Slovenská a Česká republika spolu uzatvoria dohodu o policajnej spolupráci. Ide o reakciu na nové fenomény páchania cezhraničnej trestnej činnosti. Na spoločnom rokovaní vlád Slovenskej a Českej republiky v Košiciach sa na tom zhodli ministerka vnútra SR Denisa Saková a jej rezortný kolega z Českej republiky Jan Hamáček.
 • Zastropovanie dôchodkového veku by mohlo prejsť, tvrdí Fico 17/09/2018
  V prípade, že poslanci Národnej rady neschvália ústavný zákon o zastropovaní dôchodkového veku, strana Smer-SD sa aktívne zapojí do petičnej akcie odborárov. Povedal to predseda strany Robert Fico. Parlament má o návrhu zákona rokovať v prvom čítaní už zajtra.
 • V Poltári spaľovňu nechcú, obávajú sa znečistenia ovzdušia 17/09/2018
  Obyvatelia okresu Poltár odmietajú výstavbu fabriky na zhodnotenie komunálneho odpadu plazmovou technológiou. Má vzniknúť neďaleko súčasnej skládky odpadu na okraji mesta. Hoci v nej môže nájsť prácu 80 ľudí, dotknuté samosprávy sú zásadne proti. Boja sa zhoršenia životného prostredia a enormného nárastu kamiónovej dopravy.
 • Obecný úrad a škôlka sa ocitli v plameňoch, deti evakuovali 17/09/2018
  Budovu Obecného úradu Nové Sady v okrese Nitra zachvátil požiar. V objekte je momentálne dočasne umiestnená aj materská škola, ktorej priestory prechádzajú rekonštrukciou. Deťom sa nič nestalo a sú v bezpečí. Požiar vypukol v čase ich popoludňajšieho odpočinku, všetky okamžite evakuovali ešte pred príchodom hasičov.
 • V Košiciach sa zišli naša a česká vláda, potvrdili výborné vzťahy 17/09/2018
  Tvoríme dva slovanské národy, ktoré nielenže nemajú medzi sebou žiadne konflikty, ale sa majú úprimne rady, ako nie je v dnešnom svete vôbec samozrejmé. Povedal to na margo vzťahov medzi Slovenskou a Českou republikou počas spoločného rokovania vlád v Košiciach premiér Peter Pellegrini.
 • Videl Kuciakovu vraždu? Zverejnili podobu muža z miesta činu 17/09/2018
  Úrad špeciálnej prokuratúry informoval o aktuálnom stave vyšetrovania v prípade úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Tá otriasla Slovenskom a vyvolala masové protesty, ktoré viedli k rekonštrukcii vlády i vedenia policajného zboru.
 • Kandidát Vallo prezradil, ako by riešil dopravu v Bratislave 17/09/2018
  Kandidát na primátora Bratislavy Matúš Vallo ponúka štyri piliere, na ktorých chce postaviť riešenia problému s dopravou v meste. Patrí medzi ne zníženie počtu áut prichádzajúcich do Bratislavy, zefektívnenie pohybu áut, zvýšenie počtu ľudí využívajúcich MHD a ponúknutie alternatívy v podobe jazdy bicyklom alebo pohybu po meste pešo.