V úrade u Kisku sa stretli úžerník Kiska a architekt pyramídových podvodníckych spoločnosti Mazák.

Je to iba náhoda, že prezidentský úrad na Slovensku riadi úžernícko podvodnícky tandem Kiska a Mazák? Odstúpia zo svojich funkcii
juristútky Žitňanská a Bajánková za hanbu a fiasko Slovenska v Luxemburgu zo svojich funkcii. Dôveryhodnosť justície pod ich vedením dosiahla bod mrazu v suteréne a korupcia vrátane jej personálnej odnože dosiahla absolútny vrchol pyramídy. skorumpované média o tom mlčia.

Kedy Kiska zaplatí volebnú korupčnú pokutu v sume skoro pol miliardy slovenských korún? Prečo štátni reprezentanti SMERu (Čižnár a Kažimír) v tejto súvislosti nedodržiavajú zákon a nežiadajú Kisku, aby pokutu zaplatil? Je to len a len preto, lebo sú jasne dohodnutí a pred ľuďmi hrajú divadlo, ako spoločne bojujú proti korupcii. Je to iba náhoda, že prezidentský úrad na Slovensku riadi tento úžernícko – podvodnícky tandem Kiska a Mazák? Presadí Kiska do Luxemburgu za sudcu Mazáka. Urobia, proti sebe akože antagonisticky stojací politici, medzi sebou korupčný politický podvod vo vzťahu k sudcovskému postu a juristútku Bajánkovú použijú na jeho realizáciu. Bajánková už v minulosti navrhovala Mazáka za sudcu do Luxemburgu.

Diskusia na Facebooku

Komentáre sú uzavreté.

Nasledujte ma
Facebooktwitteryoutubetumblr