Náš tím Netky.sk si zmeral svoje sily proti osobnostiam z Československého leva: Afterpárty sa potiahla až do pondelka
Vážení priaznivci,
posúďte vlastným úsudkom na podklade faktov, či Monika Tódová z denník N je konšpirátor, alebo sú nimi alternatívne a objektívne média, ktoré si ona bez dôkazov a akýchkoľvek konkrétnych skutočnosti dovolí označovať za konšpiračné.
Včera má táto redaktorka žiadala odpovedať na nižšie položené otázky, medzi ktorými nebolo nič o tom, či sa stretávam s nesporným daňovým kriminálnikom Kiskom, ktorého verejne obhajuje a mediálne bráni.
Odpovedal som jej dole uvedeným spôsobom a poslal som odpovede v kópii aj objektívnym médiám a tiež Čižnárovi.
Zároveň pripájam linky na jej konšpiračný článok a na komentáre objektívnych médií k tomu.
Pýtam sa jej verejne, kto ju platí za to, aby klamala a rafinovane podprahovo podsúvala verejnosti negatívny obraz o mojej osobe?
Alebo sa bojí, že budem kandidovať na prezidenta republiky?
From: Monika Tódová [mailto:monika.todova@gmail.com]
Sent: Sunday, April 29, 2018 3:23 PM
To: harabin@harabin.sk; harabin@nsud.sk
Subject: Otázka N
Dobrý deň pán Harabin, v roku 2016 ste sa ako rozhodca zúčastnili futbalového zápasu, ktorý organizoval pán majiteľ serveru Netky.sk Vince a bol tam aj pán Bende, viceprimátor Sládkovičova.
http://www.netky.sk/clanok/foto-nas-tim-netky-sk-si-zmeral-svoje-sily-proti-osobnostiam-z-ceskoslovenskeho-leva
Obaja títo páni boli tento týždeň zadržaní v rámci rozsiahlej akcie, ktorá súvisela s podvodmi na DPH. Rada by som sa Vás opýtala, kto Vás na tento turnaj pozval a či daných pánov poznáte.
Takisto sa chcem spýtať, či ako sudca zvažujete účasť na takýchto akciách.
V prípade, že by ste rozhodovali v tejto kauze (ešte je vyšetrovanie len na začiatku), budete namietať svoju zaujatosť?
Ďakujem, budem rada, ak mi odpíšete.
S pozdravom
Monika Tódová, Denník N
0907 787 683
Dobrý deň pani Tódová,
je pravda, že som sa spomínaného zápasu zúčastnil a môžem Vás ubezpečiť,
že ako už starý futbalista a rozhodca som pískal rovnako férovo a nekompromisne ako keď rozhodujem
kauzy v súdnej sieni. To je to, čo mňa zaujíma.
Každý mesiac som pozývaný na desiatky podujatí, kde stretávam doslova tisíce ľudí.
A nie je možné, aby som si od každého z nich pýtal občiansky preukaz a odpis
z registra trestov. Uisťujem Vás, že aj do budúcna prídem na každú zmysluplnú
akciu, kam ma moji priaznivci a fanúšikovia pozvú.
Na podujatie ma pozvali páni Oklamčák a legendy slovenského futbalu Dobiáš, Pivarník, Vencel a Vengloš a Vaším pánom som okrem férového rozhodovania benefičného zápasu nevenoval žiadnu zvláštnu pozornosť. Osobne sa nepoznáme preto otázka o námietke je iracionálna.
Zaráža ma však jedna vec; z vašej otázky srší snaha vykresliť ma ako sudcu,
ktorý chodí hrávať futbal so zločincami, čiže má vlastne styky s podsvetím.
Nebolo by to prvýkrát.
Roky trvalo, kým som očistil svoje meno v súvislosti s nikdy nezverejnenou nahrávkou
môjho údajného rozhovoru s narkobarónom Sadikim, ktorú zinscenoval Daniel Lipšic a jeho novinárske stádo v spolupráci s Róbertom Kaliňákom,
keď videli, že sa nebudem podieľať na ich nezákonnostiach.
Toľko k mojej odpovedi.
Vážená pani redaktorka, iste sa nenahneváte ak túto pracovnú konverzáciu prepošlem
aj iným médiám, ktoré vy v Denníku N nenazvete inak ako konšpiračné. Naopak,
ja ich považujem na rozdiel od Vášho média ako objektívne – pretože informujú nestranne a v plnom znení, bez politickej objednávky. Čo sa bohužiaľ napr. o Denníku N povedať nedá. A zároveň i generálnemu prokurátorovi ako strážcovi zákonnosti pred trestným činom ohovárania.
Od: harabin@harabin.sk
Komu: ‚Monika Tódová‘; ‚jaromir.ciznar@genpro.gov.sk‘
Kópia: ‚Tibor Eliot Rostas‘; ‚ivan.brozik@gmail.com‘; ‚Róbert Sopko‘; ‚Roman Pekarík‘; ‚bohusgarbar@gmail.com‘; ‚Norbert Lichtner‘; ‚Boris Koróni‘; ‚Robert Matejovic‘; ‚chromik.robert@gmail.com‘; ‚Judita Laššáková‘; ‚juraj@polacek.sk‘; ‚Ondrej Šprlák‘; ‚Lenka Mayerová‘; ‚luhu@centrum.sk‘; ‚kapusta@napalete.sk‘; ‚Eva Zelenayová‘
https://slobodnyvyber.sk/monika-todova-zavadza-novy-pravny-pojem/
http://www.infovojna.sk/article/todova-vs-harabin
https://dennikn.sk/1110670/viceprimator-sladkovicova-mal-doma-230-tisic-eur-na-futbale-s-nim-bol-aj-harabin/?ref=list
Link
Diskusia na Facebooku
Štefan Harabin: „Alfie nebol mimozemšťan. Ak sme nezachránili život tohto nevinného dieťaťa, môžu prísť o život aj naše deti“
Milí priatelia,
Alfie nebol mimozemšťan. Ak sme nezachránili život tohto nevinného dieťaťa, môžu prísť o život aj naše deti.
https://www.hlavnespravy.sk/stefan-harabin-alfie-nie-je-mimozemstan/1388272
Link
Bratislava 28. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok) Dnes, 28. apríla 2018 o 2:30 (londýnskeho času) zomrel malý Alfie Evans, dieťa, na ktoré sa upieral zrak celého sveta. Napriek protestom a diplomatickému tlaku z Vatikánu, EÚ a niektorých štátov ako napríklad Poľsko ale pos….
Diskusia na Facebooku
Prezident nie je spokojný so Sakovej nomináciou,hovorí o premrhanej príležitosti – Hlavné správy
Vážení fanúšikovia,
daňový kriminálnik Kiska a super skorumpovaný SMER vyberá ministra vnútra.
Pýtam sa či budú vyšetrené zlodejiny, daňové podvody a korupcia?
Ministerkou vnútra po mnohých rokoch pod vedením Kaliňáka (Profil Denisy Sakovej)
Link
Bratislava 24. apríla 2018 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann) Prezident SR Andrej Kiska by mal vymenovať Denisu Sakovú za ministerku vnútra vo štvrtok(26.4.). Naznačila to Saková, štátna tajomníčka rezortu vnútra, po stretnutí s prezidentom Kiskom v Prezidentskom pal…..
Diskusia na Facebooku
Kniha: Súdnosť (Štefan Harabin)
Vážení priaznivci, mimoriadne ma teší záujem o moju knihu. Sľúbených 500 výtlačkov s mojím podpisom sa predalo veľmi rýchlo, tak sme sa s vydavateľom dohodli na pokračovaní akcie. Na stránke www.sudnost.sk bude pripravených ďalších 200 výtlačkov s mojím podpisom. Takže rada pre tých, čo majú záujem, nemeškajte s objednávkou. Dúfam, že s mojou knihou strávite príjemné chvíle.
Kniha: Súdnosť (Štefan Harabin)
Link
Štefan Harabin vo svojej knihe Súdnosť spája autobiografické prvky s charakteristikou práva. Prelínajú sa tu veľmi dynamicky rozličné príbehy, ktoré spája spoločný menovateľ – cesta za spravodlivosťou tvorenou právnym štátom.
Diskusia na Facebooku
Pellegrini môže dostať aj doživotie za glorifikáciu darebáckej vojenskej agresie proti Sýrii.
Kedy začne Čižnár preverovať Pellegríniho či „náhodou“ nespáchal trestný čin ohrozenia mieru podľa § 417 ods. 1, 2 písm. a) Trestného zákona ?
Tohto trestného činu sa totiž dopustí ten kto v úmysle narušiť mier akýmkoľvek spôsobom podnecuje k vojne, vojnu propaguje alebo inak podporuje vojnovú propagandu v spojení s cudzou mocou alebo cudzím činiteľom. Páchateľ sa potrestá odňatím slobody na desať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.
Link
Vie, alebo nechce Lajčák vedieť čo je to medzinárodné právo? Ako potom,ale vykonáva funkcie ministra zahraničných vecí a predsedu Valného zhromaždeniu OSN, k…
Diskusia na Facebooku
Vyhlásenie k útoku na Sýriu USA, Veľká Británia a Francúzsko
Vážení fanúšikovia, text, ktorí dole pripájam som dnes ponúkol médiam. Vyhlásenie k útoku na Sýriu USA, Veľká Británia a Francúzsko Uskutočnili 13.4.2018 vojenský útok na suverénny štát Sýriu bez predchádzajúceho súhlasu Bezpečnostnej rady OSN, pričom ani jeden z účastníkov útoku nebol zo strany Sýrie napadnutý a teda nešlo o akt sebaobrany. To sú totiž jediné dva prípady, kedy je v medzinárodných vzťahoch možné použiť silu alebo hrozbu silou. Ministerstvo zahraničných vecí SR k tomuto flagrantnému porušeniu medzinárodného práva zaujalo neuveriteľný postoj, keď si vôbec nevšimlo, že došlo k hrubému porušeniu medzinárodného práva. Sú naši politici negramotní? Náš minister zahraničných vecí nevie, čo je to medzinárodné právo? A to v súčasnosti predsedá Valnému zhromaždeniu OSN, ktorá takéto útoky vo svojej Charte imperatívne zakazuje. Predseda vlády sa dokonca súhlasne vyjadril, že útok na Sýriu bol varovaním Sýrie, aby sa neopovážila v budúcnosti použiť chemické zbrane. Dôkazy ho nezaujímajú, veríme, solidarita. Nemôžem sa ticho prizerať tomu, ako vazalsky a submisívne sa vláda Slovenskej republiky bojí povedať pravdu. Išlo o hrubé porušenie medzinárodného práva, ktoré bolo nielen bezdôvodným napadnutím suverénneho štátu, ktorý bojuje zo všetkých síl proti teroristom islamského štátu, ale bolo a je úplne na hrane rozpútania celosvetovej jadrovej vojny, ktorá by znamenala definitívny zánik ľudstva na našej planéte. Tu nemožno nikoho ospravedlňovať, tu ide o najvyššie riziko pre ľudstvo a ja som zhrozený, že nám v našom štáte vládnu sily a ľudia, ktorí sa buď vo svojej naivite alebo vo svojom postavení sluhu neštítia glorifikovať takúto darebácku nebezpečnú agresiu. Takto sa k situácii postavil svojho času aj bývalý predseda vlády Mikuláš Dzurinda, keď bez súhlasu parlamentu dal osobne povolenie na použitie nášho vzdušného priestoru na bombardovanie civilistov v Juhoslávii armádami NATO, samozrejme bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN. Každému normálne mysliacemu človeku je jasné, že USA a jeho západným spojencom tu vôbec nejde o žiadne chemické zbrane, že všetky útoky smerujú nie proti teroristom a v záujme mieru, ale, že ide o besnú dlhodobú útočnú politiku proti Ruskej federácii. Nikoho nezaujímajú fakty v prípade údajnej otravy britského špióna Skripaľa a jeho dcéry, nikoho nezaujímajú fakty o Kryme, Ukrajinskom prevrate, falšovaní údajného štátom riadeného dopingu športovcov, chemických útokoch v Sýrii, o amerických bombardovaniach civilistov v Iraku a Sýrii, Libyi. USA a ich ďalší známi spojenci dobrodruhovia sú v panike a vedome provokujú jednu z najsilnejších jadrových veľmocí, ktorá jasne dáva najavo, že chce a bude realizovať svoju vlastnú nezávislú zahraničnú politiku, že sa nebude podriaďovať predstavám a želaniam západu, ktorý ich dosiaľ vždy oklamal a snažil sa ich po stáročia ničiť. Rusko dalo jasne najavo, že sa takýmto útokom bude brániť trpezlivými rokovaniami, diplomaciou, ale v prípade napadnutia svojich občanov so všetkou rozhodnosťou a s použitím všetkých zbraní, vrátane jadrových. Prezident Donald Trump sa vo svojich príspevkoch na internete otvorene vyhrážal nie Sýrii, ale priamo Rusku, nech sa pripraví, že priletia pekné a inteligentné nové rakety. Západ neustále uvaľuje nové a nové sankcie proti Rusku, provokáciou bola nezákonná prehliadka ruského civilného dopravného lietadla bez riadnej prítomnosti posádky na letisku v Británii, únos a zadržiavanie ruskej rybárskej lode ukrajinskými silami, snaha o politickú izoláciu Ruska, teroristické útoky na území Ruska, organizovanie protestov vo vnútri Ruska proti prezidentovi Putinovi, vypovedávanie diplomatov, obsadenie diplomatických priestorov vo vlastníctve Ruska na území USA, prijímanie provokačných exteritoriálnych zákonov proti Rusku napríklad o právomoci USA kontrolovať ruské lode v prístavoch Severnej Kórei a mnoho ďalších. Dôvody nie sú vôbec pre nich dôležité, oni nie sú ochotní nič nikomu vysvetľovať, medzinárodné právo, fakty a pravda ich nezaujíma. USA svojou agresivitou rapídne stráca postavenie jedinej veľmoci vo svete, keď si so svojimi prisluhovačmi mohli a zjavne ešte stále chcú robiť na svete čo sa im zachce a nemusia pritom rešpektovať žiadne normy medzinárodného práva. To, čo sa deje v posledných rokoch, keď Rusko začalo realizovať vo svete svoju, pre stále viac a viac štátov príťažlivú novú medzinárodnú politiku založenú na rovnosti všetkých štátov, mierových vzájomných vzťahoch, rešpektovaní medzinárodného práva a vzájomnej úcte, je dekadencia nezávislosti medzinárodných organizácií. Mnohé z nich kedysi, keď bol svet na hrane jadrovej vojny v dôsledku tzv. „Karibskej“ krízy v roku 1962, keď nikto tomu druhému nedôveroval, boli vytvorené ako nezávislé, nestranné, ako garant objektívnosti a pravdy. Dnes, keď je ovplyvňovaný Medzinárodný olympijský výbor, Medzinárodná organizácia pre zákaz chemických zbraní, OSN, OBSE, Rada Európy a ďalšie medzinárodné organizácie, všetko len a len proti Rusku, možno len smutne konštatovať, že následkom donucovania a posluhovania Spojeným štátom Americkým tieto organizácie strácajú alebo už stratili dôveru a v ich dnešnej podobe aj svoje pôvodné opodstatnenie. Ale svet už nie je taký zaslepený. Situácia je dnes naozaj veľmi vážna. Hŕstka štátov, ktoré sa rozhodli nerešpektovať medzinárodné právo však nemôže zastaviť prirodzený vývoj a zmeny, ktoré prichádzajú. Ako môže ktorýkoľvek slovenský politik pokojne zaspať s tým, že sa aktívne zúčastňuje na takomto vražednom dobrodružstve. Z môjho pohľadu právnika ide o vrcholný hazard nezodpovedných politikov schvaľujúcich porušovanie medzinárodného práva. Dovoľujem si vyjadriť svoj zásadný nesúhlas s otvorene vazalskou politikou a verejnými postojmi vrcholných predstaviteľov Slovenska voči bezuzdnej a nezodpovednej agresivite západu, ženúcej ľudstvo na pokraj sebazničenia. V mene čoho, v mene akých hodnôt? Máme považovať lož, podvod, vraždenie, ničenie národov, štátov a civilizácií pod akýmikoľvek nezmyselnými a nepravdivými zámienkami, ale s jediným cieľom dominovať svetu za to, čo chceme ako civilizovaní ľudia podporovať? Rozhodne nie. Bratislava 17. apríla 2018 JUDr. Štefan Harabin
Diskusia na Facebooku
Rozhovor so sudcom Najvyššieho súdu SR JUDr. Štefanom Harabinom 10 4 2018
Milí priatelia,
ponúkam link na, myslím že obsahovo veľmi zaujímavý rozhovor s regionálnou považskou televíziou.
https://www.youtube.com/watch?v=BJrUCB70u6Y&t=1s
Link
Viac: https://impulz.press/sudca-s-harabin-a-jeho-tvrde-slova-bez-servitky/ Redakcia sa nemusí stotožňovať s postojmi a názormi vyjadrené vo videu. Skladba N…
Diskusia na Facebooku